Аруба: Підготовка до поїздки – поради туристам

  1. Буквально круглий рік на курорті панує сонячна і спекотна погода, температура повітря рідко опускається нижче +29 градусів за Цельсієм. Розпалом туристичного сезону вважається період з квітня по вересень. Вирушаючи на відпочинок в цей період, про бронювання місць в готелі варто подбати заздалегідь.
  2. Найбільш оптимальним видом громадського транспорту є автобус, він доступний з 6 години ранку до пізнього вечора. Вартість проїзду становить близько 1,3 USD, автобуси ходять з інтервалом не більше 30 хвилин.
  3. Мандрівникам, які планують виїжджати за межі міста і відвідувати віддалені райони острова, варто взяти напрокат автомобіль або скористатися послугами таксі. У всіх таксі тариф фіксований, однак, вартість поїздки варто уточнювати заздалегідь, оскільки за додаткового пасажира може стягуватися окрема плата.
  4. Всі пляжі курорту є муніципальними і вхід на них абсолютно вільний. Додаткова плата може стягуватися тільки за прокат спортивного та пляжного інвентарю.
  5. Місцеві магазини починають приймати відвідувачів не пізніше 9 години ранку і працюють до 5 – 6 годин вечора. У ті дні, коли в порту перебувають круїзні судна, великі магазини і торгові комплекси можуть значно збільшувати тривалість робочого дня.
  6. Напруга в електромережі становить 110В, в більшості готелів установлені розетки американського зразка. Перед поїздкою потрібно обов’язково перевірити на сумісність електроприлади, які планується взяти з собою, і запастися потрібними переходниками і адаптерами.
  7. У більшості ресторанів плата за обслуговування включена в загальний рахунок. В іншому випадку необхідно самостійно додати до отриманої суми 10 – 15%, а в невеликих бюджетних закладах і кафе досить просто округлити отриману суму в більший бік до будь-якої зручної.
  8. Оплачувати покупки та послуги найвигідніше національною валютою, проте практично у всіх магазинах і ресторанах до оплати приймають долари США. Обмінювати валюту найвигідніше в банках, які приймають відвідувачів з 8:00 до 16:00. У денний час в банках можлива обідня перерва, яка триває не більше години, вихідними днями вважаються субота і неділя.
  9. Незважаючи на те, що в місті панує спекотна погода, пляжний наряд буде доречний виключно на пляжі. Для прогулянок по місту варто вибрати одяг класичного типу, а для відвідування елітних ресторанів, казино і нічних клубів наряд варто підбирати дуже уважно.