А чому б і не Пуерто-Ріко

Вільна асоційована держава недарма користується популярністю у мандрівників – гідний сервіс, чудова природа і безліч історичних пам’яток Островів чарівність дійсно заслуговує того, щоб особисто доторкнутися, побачити, перейнятися.  Співдружність, розташована в Північній Америці, – це основний острів з однойменною назвою, кілька островів поменше і безліч рифів.

Завдяки переплетінням самобутнього колориту, фантастичного присмаку стародавньої історії і ультрасучасного стилю життя тури в цю державу надзвичайно затребувані. Найвибагливіші мандрівники в захваті від висококласного обслуговування, комфортабельних умов, продуманого сервісу. До послуг туристів дайвінг, шикарні пляжі, картинг, численні екскурсії, морська рибалка, аквапарки, нічні клуби, спортивні та торгово-розважальні центри.

У «зіркових» ресторанах і готелях давати чайові не прийнято, оскільки вони вже включені в рахунок – 10-15 відсотків від загальної суми. Пуерто-риканська валюта – долари США, проте на місцевих цінниках USD запросто можуть бути позначені як песо.

Заворожлива первозданна краса природи – також є плюсом, що тягне цінителів екотуризму. У вологих жарких тропіках ідеальні умови для реліктових рослин – одних папоротей на острові більше 100 видів. У Національному лісі Ель-Юнке, що славиться найбагатшою різноманітністю фауни і флори, присвоєно статус біосферного заповідника. Саме тут мешкають живі символи держави – маленькі жаби «коки». За розмірами найбільша особина цих земноводних рідко досягає п’яти сантиметрів. Дрібні габарити з лишком компенсуються приголомшуючим співом. На острові можна почути словосполучення «пекельне скандування», що відноситься до амфібій, оскільки навіть нечисленний «хор» жаб по децибелам подібний реву надзвукового винищувача.

Також представляє інтерес так званий сухий тропічний ліс Гуаніка, чудові коралові рифи, пахучі мангові гаї, гучні водоспади, вапняковий різнокольоровий мис, печерна система

Клімат на острові практично круглий рік м’який, сезонні коливання температур не надто глобальні – середня +28 градусів. Сезон циклонів, що триває з травня-червня по листопад, може порядком зіпсувати враження від поїздки. У цей період характерні спека, дуже висока вологість, урагани, різкі, до ста п’ятдесяти км / год, вітри. Тому на Пуерто-Ріко планувати турне краще в будь-який з місяців з грудня по квітень-травень.

Вояжі в гостинну державу не дарма вважаються універсальними – вони підійдуть любителям екстремальних видів спорту, для сімейного відпочинку з дітьми, так і весільної подорожі. Турне повноцінно об’єднує і шопінг, і пляжне проведення часу, і різноманітні екскурсії, тому казкова відпустка на Пуерто-Ріко стовідсотково не розчарує.