Екскурсії та пам’ятки Мексики

Якщо ви збираєтеся на відпочинок до Мексики, то в цій статті Ви дізнаєтеся про те, які екскурсії в Мексиці можна відвідати.

Отже, Мексика – це досить спекотна країна, тому хочу заздалегідь попередити вас: не переоцінюйте свої сили і не плануйте багато екскурсій за один день, на спеці вам може стати погано. Найкраще комбінувати відпочинок з екскурсіями та відпочинок на пляжі.

Почнемо перелік найвідоміших екскурсій в Мексиці:

Обов’язково варто відвідати найбільший центр культури індіанців майя – Чичен-Іцу. Цей комплекс розташований приблизно в 200 км від Канкуна. Тут ви зможете побачити і відчути ту велич, якою володіли предки людства. Наприклад головна піраміда Чичен-Іци має 4 схили (пори року) і 365 ступенів (дні року), а неподалік розташована астрономічна обсерваторія. Про Чичен-Іцу можна говорити багато, але якщо сказати в двох словах, то тут ви зможете доторкнутися до культури тих людей, які жили до нас тисячі років тому!

Наступною пам’яткою Мексики є місто Тулум. Тулум – це одне з останніх міст майя, яке до того ж є морським портом. Мовою майя Тулум означає «стіна», а місто це назване так тому, що воно оточене з трьох боків кам’яними стінами, які вразили конкістадорів своєю красою і стійкістю під час відкриття цього міста.

Парк Шкарет – археологічний та екологічний парк Рів’єри майя. Шкарет – це райський парк, чий вік нараховує ось вже десять століть. У цьому парку будь-яка людина зможе знайти те, що дозволить їй відпочити. Наприклад: плавання по підземній ріці, відвідування черепахової ферми, музею-акваріума, заповідника диких птахів, парку метеликів і ферми орхідей, плавання з дельфінами і прогулянки на конях.

Само-собою, це не весь список. У Мексиці можна знайти екскурсії на будь-який смак,  на чекають такі розваги і екскурсії як:

  • традиційна лазня ацтеків;
  • глибоководна рибалка;
  • огляд карибські джунглів на човні;
  • прогулянки на піратському кораблі;
  • оглядові екскурсії по містам Мексики;
  • екскурсії на острів Жінок, до печери ластівок і до печери кристалів;
  • справжні мексиканські вечірки і багато-багато іншого!

Мексика – дивовижна країна, де кожен зможе знайти собі відпочинок, який запам’ятається йому на все життя. Це і цікаві екскурсії, і старовинні пам’ятки, і шикарні пляжі – обирати лише вам!