Куди податись на Арубі

Цей чудовий острів пропонує увазі мандрівників великий вибір розваг, пам’яток та природних заповідників. Адміністративною та культурною столицею Аруби є місто Ораньестад – затишне і барвисте. Серед головних визначних пам’яток столиці потрібно відзначити церкву Святої Анни, яка була зведена на початку 20 століття. Незважаючи на невеликий вік, святиня завжди займала почесне місце в списку головних визначних пам’яток. Головною прикрасою церкви служить прекрасний дерев’яний вівтар ручної роботи, який був виконаний місцевими майстрами ще в кінці 19 століття. У місті є кілька музеїв: Історичний, Археологічний, Геологічний і нумізматичний.

Величезна кількість екскурсійних маршрутів пропонує своїм гостям місто Сан-Ніколас, беззмінним символом якого залишається Церква паломників. Це перша християнська споруда на території острова, поряд зі святинею знаходяться поховання її засновників – Мігеля Енріке Альбареса і Домінго Антоніо Сильвестра. Серед архітектурних споруд варто виділити Каліфорнійський маяк, розташований в північній частині Аруби. На вершині маяка був обладнананий оглядовий майданчик, з якого можна помилуватися західним узбережжям острова і побачити безкраї піщані дюни. Є тут і кілька природних пам’яток, до яких варто в першу чергу віднести Природний басейн і Природний міст. За довгі роки хвилі створили з прибережних скель дивовижні споруди. Міст являє собою арку, висота якої становить 7 м, а басейн – невелику ділянку прибережних вод, обгороджений великими каменями.

Поруч знаходиться знаменитий каньйон Айо-Рок, відомий далеко за межами острова. Це місце прославили величезні камені, прикрашені стародавніми розписами і малюнками. Валуни розташовані на території каньйону не випадковим чином, вони утворюють кола, які на думку вчених не могли утворитися лише за рахунок сил природи.

Значну частину острова займає Національний парк Арікок, відвідувачі якого можуть побачити старовинні колоніальні поселення, дивовижної краси печери Фонтейн і безліч екзотичних рослин. Найприкметніша печера зветься “Тунель Любові”, своєю формою вона нагадує серце. У західній частині острова знаходиться ще один природний заповідник – Ферма метеликів.

Крім огляду історичних пам’яток, неодмінно варто відвідати місцеві ресторани та кафе, велика частина яких зосереджена навколо готелей. Тут же можна знайти найрізноманітніші торговельні павільйони, які порадують будь-якого мандрівника – в них є товари і сувеніри на будь-який смак.