Острів Корсика

Острів Корсика це величезна різноманітність природних пейзажів. Багатьом острів Корсика відомий по книзі Гомера «Одіссея», в ній він згадується під назвою Каллісте, що перекладається як «прекрасний». Незважаючи на скромну площу, тут вмістилося все – і високі піки гір, вершини яких вкриті снігом, і густі ліси, і вузькі ущелини, піщані пустелі і гірські озера. Поїздку на острів Корсика наразі можуть собі дозволити практично всі.

На Корсиці неодмінно сподобається любителям стародавньої архітектури: тут розташовані археологічні пам’ятки мегалітичної культури, унікальні за своєю будовою мости і башти, і стародавні фортеці.

Місто Аяччо – це батьківщина Наполеона, але найбільше він відомий завдяки музею, де представлена друга за величиною після Лувру колекція італійських картин. А всього в 15 км від міста розташований елітний курорт Портіччіо. Приїжджаючим відпочивати на острів, неодмінно варто побувати в місті Боніфачо. Якщо вірити давньою легендою, то тут довгий час жив сам Одіссей.

Клімат на острові Корсика дуже м’який, море практично завжди тепле, з дуже красивим підводним світом. Корсика потопає в зелені і може похвалитися чудовими пляжами, яких тут дуже багато. Пляж Мальфако відомий тим, що дістатися до нього можна тільки по воді. Більшість пляжів тягнуться вздовж східного узбережжя, їх протяжність близько 100 км, тут можна побачити і дикі місця, і повністю обладнані пляжі з розвиненою інфраструктурою.

Багато хто приїжджає на Корсику не тільки для водних розваг, є і любителі дикого туризму. Адже Корсика – це гірський острів, розташований посеред моря, на ньому більше двадцяти гірських вершин, які є найвищими на середземноморських островах. Уздовж всього острова проходять численні гірські стежки, які добре підходять як для піших, так і для кінних прогулянок.

Пустеля Агріате – це 35 км незабутнього пейзажу з заростями чагарнику, відмінне місце для катання на квадроциклах. Не менш цікава для туристів місцева культура: Корсика – це вічне свято. Найвідоміший свято на Корсиці – це Festa Antica, воно проходить в Алерії, місцеві мешканці вдягають римські тоги, а в кафе і ресторанах пропонується тільки римське меню. Сюди варто приїжджати під час одного з численних парадів, це дасть можливість відпочити на Корсиці і отримати масу приємних та незабутніх вражень від прекрасного острова.