У чому популярність Карибських островів

Недарма Карибські острови, а в просторіччі – Кариби, асоціюються з елітним безтурботним відпочинком. Тут є всі умови для чарівного відпочинку: соковиті пейзажі, багатокілометрові золотисті стрічки пляжів, цілий рік тепле море, маса пропозицій незабутньо провести дозвілля, комфортабельні курортні зони та розважальні комплекси. Єдина проблема, що встає на шляху у потенційного туриста, якій з гостинних держав віддати перевагу, адже будь-який з островів хороший по-своєму.

Кариби умовно діляться на великі, малі і Багамські острови:

  • До групи малих Карибських островів входять більше 40 островів.
  • У складі великих Карибських островів п’ять острівних держав: Куба, Гаїті, Ямайка, Пуерто-Ріко, Багами.
  • Багамський архіпелаг – це близько 700 островів, з яких жилими є лише 30.

Розсип Карибських островів, великих і не дуже, знаходиться між двох Америк – Південної та Північної, узбережжя кожного омивається теплим Карибським морем.

Карибське море – це справжнє ласкаве диво! Непередавана чарівність підводного царства просто не може залишити байдужим. Температура блакитних вод не опускається нижче 25˚, бурштинове сонце рідко ховається за хмарами, колірна гамма незліченних пляжів варіюється від рожево-сріблястого до чорного. Якщо ще взяти до уваги м’який тропічний клімат, рукотворні і створені природою краси і висококласний сервіс, то кращого місця, однозначно, для відпочинку не знайти.

Пропонують Кариби суперрозваги на будь-який смак, гаманець, переваги і вік. Дайвінг, морська рибалка, екоекскурсії, офіційно дозволені казино, гольф, крикет, тематичні круїзи, регати, романтичні прогулянки по абсолютно безлюдному узбережжю, гонки на водних лижах, джип-сафарі, оздоровчі процедури, знамениті іскрометні карнавали, дегустаційні тури, шопінг, нічні дискотеки , музичні фестивалі, знайомство з пам’ятками старовини і музеями – це лише мізерна частина того, що чекає щасливців, які вирушають на Карибські острови.

Екзотична кухня гармонійно переплелася з європейською, оскільки багато Карибських островів – це заморські колонії. Неодмінно варто скуштувати кулінарні шедеври з морепродуктів, надзвичайні на смак і зовнішній вигляд гуаву, карамболь, черемойю, апетитні солодощі на основі вирощуваного повсюдно цукрової тростини, а благородні коктейлі – мохіто, піна-колада, полуничний дайкірі – стануть приємним бонусом для гостей.

Як сувеніри численні лавочки пропонують справжній піратський ром в креативно оформлених пляшках, місцеві ароматні сигари, вигадливі вироби з кераміки, черепашок, дерева, каменю.

Традиційно найкомфортніший час для туру на острови Карибського басейну – з грудня по середину травня. Втім, на деякі з них поїздка не розчарує і в інші місяці, все залежить від конкретного географічного розташування держави. Середня температура повітря на Карибах від + 26˚ до + 30˚.

Мрія, казка, пісня … Мабуть, не підібрати відповідного порівняння для шикарного відпочинку на Карибських островах. Спекотні і пристрасні, невинно-наївні і гламурно-респектабельні, таємничі і відкриті – незрозумілий магнетизм Карибів відчувається з перших миттєвостей, а пам’ять повертає до щасливих днів фантастичної подорожі ще довгі роки.