Цікавинки Пуерто Ріко

Один з найпопулярніших курортів, на території країни, де збереглися чудові архітектурні пам’ятники, є гарні природні заповідники і великий вибір розважальних центрів. Почати подорож по Пуерто Ріко найкраще з відвідування Центральної Кордильєри, де серед гір і зелених пагорбів розташувалося кілька старовинних міст. Для відпочиваючих проходять екскурсії по гірських районах, є можливість піднятися на засніжені вершини і погуляти по багатовіковим лісам. У містечку Ябукоа ви можете знайти кращі пляжі, неподалік від яких починається природний заповідник каріте. На його території протікають відразу три річки: Ріо-Гранде-де-Патільяс, Ріо-де-Лонса і Ріо-де-Ла-Плата, берега яких дуже мальовничі й ідеально підходять для риболовлі.

В екскурсійну програму обов’язково має увійти відвідання каньйону Сан-Крістобаль і унікального лісового масиву Торо-Негро. Площа лісу становить понад 7 тисяч акрів, тут налічується 700 видів рослин і мешкає більше ста видів тварин і птахів. Ще один привабливий куточок природи – мис Кабо-Рохо, розташований в південній частині країни. Символом цього місця став маяк Фаро-де-Кабо-Рохо, навколо якого обладнананий  великий оглядовий майданчик. Кабо-Рохо привабливий в першу чергу красивими відокремленими бухтами і безліччю паркових зон, тут багато місць для піших прогулянок. На схід від мису знаходиться знаменитий “фосфоресцируюча затока”, яка через унікальні властивості планктону приваблює тисячі відвідувачів. Щовечора можна спостерігати таємниче світіння прибережних вод, подібне природне явище вважається дуже рідкісним.

У гірському районі розташована Обсерваторія Аресібо, головною цінністю якої є найстаріший в світі радіотелескоп. Він і зараз продовжує функціонувати і використовується для вивчення космічних об’єктів. Нещодавно в обсерваторії був відкритий Музей науки і космосу, який розповідає відвідувачам про останні досягнення вчених. Обов’язково варто відвідати розташовані неподалік печери Ріо-Кама і Церемоніальний парк, який був заснований 800 років тому індіанцями племені Таино. Тут проходили релігійні обряди, свята і важливі заходи, на території парку збереглося кілька будівель і релігійних споруд. Побачити старовинні споруди і відвідати кілька цікавих музеїв можна в місті Велья-Сан-Хуан, який був визнаний історичною зоною країни.