Чим зайнятись в Пуерто-Ріко

Пуерто-Ріко зустрічає мандрівників запальним латиноамериканським духом, вологою тропічної природою, золотистими пляжами і яскравим сонцем. Якщо ви жадаєте активних морських розваг, культурного відпочинку або захоплюючих екскурсій, то путівка в Пуерто-Ріко стане для вас справжнім подарунком! Ваша відпустка тут буде повна іспанських ритмів, захоплюючих історій, дивовижних відкриттів і дарує масу позитивних емоцій спілкування з природою.

Пуерто-Ріко – острівна країна, розташована в Карибському морі і входить до складу Великого Антільського архіпелагу разом з Кубою, Гаїті та Ямайкою. До складу Пуерто-Ріко входить головний однойменний острів, а також велика кількість маленьких островів і рифів, багато з яких нежилі. Столиця Пуерто-Ріко – місто Сан-Хуан. Офіційно країна є залежною від США територією і грошовою одиницею тут є американський долар, тому тури в Пуерто-Ріко так зручні і виключають в більшості випадків напруги, пов’язані з обміном валют. У подорож на цей острів також беріть з собою кредитні карти – ви зможете використовувати їх в багатьох магазинах, готелях і ресторанах. В країні дві офіційні мови – іспанська та англійська. Це пов’язано з тим, що Пуерто-Ріко аж до кінця XIX століття, коли воно було захоплене американцями, було іспанською колонією. І на сьогоднішній день більшість населення острова – представники іспанської культури. У зв’язку з цим жителі Пуерто-Ріко в основному католики, але тут розвинене і протестантство в самих різних його варіантах.

Рельєф Пуерто-Ріко переважно гірський – вся центральна частина острова зайнята горами, а рівнини тут розташовані лише ближче до узбережжя. З головного гірського хребта в долини Пуерто-Ріко спускається безліч чистих річок. Клімат в країні тропічний, із середньорічною температурою трохи нижче +30 градусів. Сезон дощів тут проходить влітку і восени, в цей же час тут бувають сильні урагани.

Найкраще брати путівку в Пуерто-Ріко на зимовий і весняний періоди, правда, в цей сезон острів буквально наповнюється туристами, тому плануйте свою відпустку заздалегідь, щоб встигнути забронювати місця в готелі. Наплив відпочивальників закономірно супроводжується підйомом цін, що також важливо мати на увазі тим, хто зібрався в тур на Пуерто-Ріко. В цілому, треба сказати, що туризм тут розвинений непогано, вся необхідна для якісного відпочинку та розваг інфраструктура є. Ви знайдете тут готелі самого різного класу – від 2 до 5 зірок, з упором, швидше, на варіанти проживання середнього рівня. Транспортна мережа в Пуерто-Ріко представлена морським сполученням і автомобільними магістралями. Найпростіше переміщатися по країні за допомогою таксі, а в столиці можна також скористатися добре налагодженими автобусними маршрутами і навіть лінією метро.

Пляжний відпочинок і активний морський туризм – золотисті сонячні узбережжя Пуерто-Ріко просто створені для цього. Чиста вода, теплий пісок і ефектні пальми будуть оточувати вас протягом всієї вашої поїздки. Любителям всілякого водного спорту буде тут особливо весело – в Пуерто-Ріко є чудові бухти з постійними хвилями, як не можна краще підходять для серфінгу, а також є казкові підводні містечка, де просто гріх не зайнятися дайвінгом.

У Пуерто-Ріко є також маса культурних та природних пам’яток, яким можна присвятити свою подорож по цьому чудовому острову. Найхарактернішими історичними пам’ятками тут є колоніальні будівлі, виконані в характерному стилі і чудово оброблені. Красива старовинна архітектура є в одному з найстаріших міст Латинської Америки – Сан-Хуані. Тут збереглися морські зміцнення для захисту від загарбників і піратів, стародавня фортеця. Також любителям історичних місць цікаво буде відвідати друге за величиною в Пуерто-Ріко місто Понсе, де донині панує чарівна атмосфера колоніального багатого міста, – ви побачите тут красиві старовинні площі, декоровані будинки старої архітектури, витончені церкви, виконані в іспанському стилі, характерні кам’яні фонтани.

Важливим елементом життя і проведення дозвілля на Пуерто-Ріко є всілякі свята і фестивалі. У барвистих карнавалах беруть участі представники всіх різноманітних народів, що створюють строкатий етнічний склад острова. Під час цих веселих і ритмічних дійств співають, танцюють, грають латиноамериканську музику різних напрямків, влаштовують вистави і просто радіють життю!