Чудовий замок у Данії

Замок Фредеріксборг – визначна будівля в Данії, яка служила королівською резиденцією для короля Крістіана IV. В даний час ця пам’ятка є найбільшим за величиною скандинавським палацом епохи ренесанс.

Будова палацу унікальна. Замок Фредеріксборг оточений пишними зеленими садами, розміщується на трьох невеликих островах, які надають будові особливий шарм. Сьогодні Замок Фредеріксборг є яскравою спадщиною історичного минулого Данії.

Замок Фредеріксборг був побудований в період з 1602 по 1620 роки королем Крістіаном IV, ця будівля, по суті, стала втіленим результатом його уяви. Щоб побудувати палац своєї мрії, король найняв команду кращих фламандських архітекторів, і замок був побудований з дотриманням основних особливостей голландської архітектури, тому він так схожий на більшість будівель Копенгагена, побудованих в той період.

Король Крістіан IV насолоджувався плодом своєї втіленої фантазії близько 28 років, до самої своєї смерті. Помер він в 1648 році. Після цієї сумної події розкішні інтер’єри замку стали місцем проведення королівських церемоній, урочистих подій та прийомів. Треба сказати, що Фредеріксборг став справжньою гордістю датських офіційних осіб. Нескінченні кімнати, обставлені меблями високої якості, і архітектурна чарівність замку зробили цей будинок ідеальним місцем для церемоній і прийомів на вищому рівні. Практично всі офіційні високі особи різних часів побували в цьому казковому палаці.

Але не все було прекрасно в історії чудового Замку. У ніч на 16 грудня 1859 року замок Фредеріксборг виявився охоплений сильним вогнем, що знищив більшу частину казкової будівлі. Однак ця пожежа не стала фатальною і остаточною подією в історії замку, будівля була настільки популярною, що майже відразу після трагічної події було вирішено питання про відновлення цієї історичної та культурної цінності. Велика частка грошей, витрачених в процесі реконструкції, була профінансована за рахунок державних коштів. Оновлений замок Фредеріксборг став ще більш процвітаючим і прекрасним, ніж будь-коли.

Можливо, комусь стане цікавим той факт, що в замку Фредеріксборг виставлена колекція робіт датської королівської сім’ї, а палацова церква стала у датчан одним з улюблених місць поклоніння. Крім цього, в Замку розмістився Національний музей історії Данії. В історичному музеї виставлені старі гармати і багато інших цікавих старовинних об’єктів, будь-який бажаючий може прийти сюди, щоб помилуватися чудовими речами.

Фредеріксборг замок є своєрідним пам’ятником царю, з його баченнями і амбіціями. Ця будова, знаменита своєю архітектурною екстравагантністю і високими художніми якостями, стала одним з найкрасивіших у світі замків епохи Відродження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *