Туристичні напрямки, куди не можна їхати жінкам

Куди не можна їхати жінкам? У більшості країн світу жінки користуються тими ж правами, що і чоловіки. Проте, все ще є напрямки, де жінки не можуть відвідати будь-які місця, так як доступ до них для них часто заборонений законом.

Гора Афон, Греція

З давніх часів Афон, або «Свята Гора», є найпопулярнішою пам’яткою. Але доступ до цього туристичного місця паломництва заборонений для жінок. Тут навіть кількість самок тварин суворо контролюється! Жінки не допускаються на Афон через забобони, які прийшли в сучасність з давніх часів. Згідно з давньою теорії, жінки ставлять під загрозу духовну еволюцію ченців, які живуть в цьому святому місці.

Саудівська Аравія

Хочете поїхати у відпустку до Саудівської Аравії? Ви можете мати деякі проблеми: перебування в цій країні в якості гостя або туриста дуже ускладнене, особливо для жінок. Для того щоб в’їхати в країну, жінка повинна бути постійно в супроводі родича чоловічої статі. І навіть не дивлячись на це, жінка в Саудівській Аравії має занадто мало шансів того, що вона зможе відчувати себе досить комфортно. Країна славиться репресивними і обмежувальними заходами, традиціями і всілякими заборонами, які застосовуються до дам.

Гора Omine, Японія

Гора Omine була включена в 2004 році в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Але цей туристичний напрямок є тільки чоловічим, тому що дуже старий закон забороняє жінкам доступ сюди. Як і в разі Афона, на горі Omine не вітається присутність жінок, щоб вони не могли відволікати ченців.

Галаксі аквапарк, Німеччина

Заборона в деяких місцях на доступ жінок присутня навіть в таких високорозвинених і сучасних країнах, як Німеччина. Але на цей раз заборона введена через небезпеку, якій вони можуть піддаватися. Йдеться про водну гірку X-Treme FASER в парку водних атракціонів Galaxy. Спуск з цієї водної гори кілька разів закінчувався сумно для жінок, вони були травмовані в інтимних частинах тіла, що й спричинило рішення про заборону для жінок відвідування цього атракціону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *