Ямайка: незабутня подорож

Омиваний ніжним шовком Карибського моря, казковий острів Ямайка вабить туристів і мандрівників, які бажають насолодитися казковими красотами і м’яким кліматом. Рідке золото сонця, щедро обдаровуваного мандрівників і аборигенів круглий рік, море буйної зелені, в якому тонуть місцеві села, нескінченна гладь цілого теплого моря … Мрія будь-якого туриста, хто любить комфортну і насичену емоціями відпустку!

Цей казковий острів неодноразово оспіваний поетами і давно визнаний перлиною Карибів. І не даремно! Чого тільки варта неймовірної краси, чудова, екзотична природа. Тут рай для тих, хто бажає возз’єднатися з найбільш загадковою флорою планети, розчинитися в невимовній красі, вдихати чарівні аромати квітів.

Варто просто побачити, яким є географічне положення цього казкового куточка, і вже захочеться побувати тут. Навіть на мапі острів виглядає, ніби райський куточок. В оточенні водної стихії, покритий смарагдовою зеленню, він зачаровує з першого погляду.

Відпочинок на Ямайці може бути як цілком комфортабельним, так і досить «дикунським». Відмінні готелі гостинні для тих, хто не бажає розлучатися з комфортом. Любителям екстремальних умов місцеві жителі запропонують бунгало просто на березі моря. Відсутність комфорту компенсується можливістю спостерігати, як сонячний диск тоне в водах Карибського моря, щоб зовсім скоро знову встати і дарувати людям новий день життя в райському куточку планети.

Мабуть, найбільш відомими і бажаними для туристів і мандрівників на острові є чудові квіти, яких тут росте понад 3000 видів. До речі сказати, невимовний захват викликають орхідеї – ніжні квіти, багато з видів яких для європейців раніше небачені.

Для любителів піших прогулянок розокривають обійми тропічні ліси з непролазними хащами. На бамбуку і евкаліпту можна зустріти забавну панду. На гілках кампешевого дерева і Карибської сосни на всі лади виспівують пісню життя строкаті солодкоголосі птиці. Пляжі розташовані на вузькій долині, що тягнеться уздовж всього острова. Білосніжні піски, коралові рифи, атлас морської гладі … Все це залито світлом найяскравішого в світі сонця.

Відпочинок на цьому дивовижному острові привабливий не тільки для тих, хто любить ніжитися на пляжі. Тут багато досить цікавих, захоплюючих місць, відвідування яких подарує масу найприємніших вражень.

Популярними для туристів і мандрівників є:

  • плантації сонячної долини. Любителям екзотичних ласощів припадуть до душі прогулянки по плантаціях, де можна скуштувати смачні плоди місцевих рослин;
  • Блакитні гори. Той, хто підкорить їх вершину, зможе насолоджуватися захоплюючим дух видом – столиця острівної держави Кінгстон дивовижно виглядає з висоти пташиного польоту;
  • річка березня Брае. Місцеві жителі з радістю організують подорож на бамбуковому плоті. Воістину, захоплююча пригода! Милування красою природи і місцевими пам’ятками залишать незабутні спогади;
  • Очо Ріос. Головна гордість Ямайки. Тут запропонують прогулятися по папоротевим лісах і послухати шум водоспаду Данс Рівер;
  • Чорна річка. Сюди обов’язково слід відправитися любителям гострих відчуттів і сафарі на крокодилів, які гріються просто на березі. Тим же, хто не бажає полювати на рептилій, запропонують прогулянку на орендованому теплоході;
  • Мавзолей пам’яті Боба Марлі. Всім туристам неодмінно потрібно відвідати це місце. Аборигени обожнюють цього митця. Адже він з тих, хто оспівував цей райський острів.

Карибський острів Ямайка – це те місце, яке обов’язково варто відвідати! Своїм дорогим гостям він неодмінно подарує веселку яскравих емоцій. Подорож сюди залишиться в пам’яті на довгі роки. Кожен, хто хоча б раз побуває тут, обов’язково захоче знову повернуться, щоб знову пережити неймовірні емоції. А Ямайка – перлина Карибського моря – завжди чекає гостей з усіх куточків світу.